STANKOP
USŁUGI KOPARKAMI

Naszą przygodę z robotami ziemnymi rozpoczęliśmy w 1995 roku skupiając się na usługach koparkami. Stale śledzimy sytuację na rynku budowlanym, szukając nowych rozwiązań, które pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy. Filarem naszej firmy jest znalezienie najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta przy rozsądnych cenach. Lubimy podejmować się wyzwań i pracy w trudnym terenie.

Nasz zespół to doświadczeni operatorzy, który ciągle poszerzają swoje umiejętności oraz dbają, aby każda robota budowlana była wykonana bezpiecznie i prawidłowo.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do dużych inwestorów, jak i osób prywatnych. Pochodzimy z Kielc, ale usługi koparkami świadczymy na terenie całej Polski, w szczególności w województwach: świętokrzyskim, łódzkim oraz podkarpackm.

Niezawodność

Dbamy o nasz sprzęt, dzięki czemu nie musisz się martwić o awaryjność. Jest ona naprawdę na niskim poziome.

Bezpieczeństwo

Nasi operatorzy koparek działają zgodnie ze wszelkimi normami, zapewniając pełne bezpieczeństwo na placu budowy.

Wszechstronność

Specjalizujemy się w wykonywaniu wszelakich robot ziemnych. Razem wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Co o nas mówią?

WYBRANE OPINIE

Ekstremalnie trudne warunki techniczne w terenie jednak pozwoliły firmie Stankop wywiązać się ze zlecenia w sposób profesjonalny i rzetelny zachowując termin oraz podstawowe przepisy BHP i sztuki budowlanej. Pozwala to rekomendować Stankop jako solidnego partnera i wykonawcę zleconych robót ziemnych i rozbiórkowych.
ANNA-BUD sp. z o.o.
FIRMA BUDOWLANA
Firma dysponuje niezawodnym sprzętem, awaryjność jest niezauważalna. Zatrudnia doświadczonych i sprawnych operatorów. Z powodzeniem podejmuje się trudnych zadań. Wykonuje roboty na terenie całego kraju bez względu na ich lokalizacje.
STANKOP uważamy jako bardzo profesjonalny i rzetelny w wykonywaniu powierzonych zadań zespół fachowców, który wysoko ceni standardy wykonawstwa. Pozwala nam to rekomendować STANKOP jako solidnego wykonawcę prac budowlanych.
Wzajemna współprac pozwala nam ocenić firmę STANKOP jako rzetelnego partnera wykonywanych usługach. Zaufanie jakim obdarzyliśmy firmę sprawia, że możemy ją z całym przekonaniem polecić innym firmom jako solidnego kontrahenta.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą STANKOP, gdyż prace zostały wykonane dobrze jakościowo i terminowo. Z satysfakcją udzielamy referencji firmie STANKOP, która jest rzetelnym partnerem do współpracy.
STANKOP współpracuje z nam od 1998, wykonując roboty ziemne rozbiórkowe przy budowie większości obiektów mieszkalnych i mieszkalno-usługowych, zrealizowanych w Kielcach. Zlecone prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością i terminowo.
Wzajemna współpraca pozwoliła ocenić firmę Stankop jako rzetelnego partnera w wykonywanych usługach. Zaufanie jakim obdarzyliśmy tą firmę, możemy ją z całym przekonaniem polecić innym firmom jako solidnego kontrahenta.
Lanmar Sp. z o.o.

Potrzebujesz usług koparką?

Skontaktuj się z nami